MENU ↓
powróć na start

Marta Borkowska-Bierć

Psycholożka, blogerka, zawodowo ogarniająca biznesy i ludzi w biznesie. Pracuje głównie ze startupami i rosnącymi firmami, bo tam dużo się dzieje.

Bartosz Zadurski

Masażysta holistyczny i trener świadomej pracy z ciałem. Założyciel Instytutu Holistycznej Pracy z Ciałem Zango oraz gabinetu masażu Holistc Massage.

Jan Sikora

Dyplomowany architekt wnętrz, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża. Prowadzi autorską pracownię projektową Sikora Wnętrza. Wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Piotr Milewski

Projektant gier, wykładowca na specjalności Gamedec Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Autor kilkudziesięciu larpów, gier miejskich, planszowych i karcianych.

Adam Szostek

Fan sportów ekstremalnych, starający się zarażać młodzież swoją pasją. Zwiedza świat i stara się dotrzeć w jak najdalsze miejsca z deskorolką. miał okazję uczyć jazdy na desce buddyjskich mnichów, dzieci w laotańskich wioskach, czy też prowadzić zajęcia w szkole z widokiem na Himalaje.

Martyna Regent

Kulturoznawczyni, studiowała też Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Gdańskiej. Kieruje projektem URBAN FRAME w społeczności Koduj dla Polski. Gdynianka.

Zofia Lewandowska

Skandynawistka i nauczycielka języka norweskiego. Uwielbia niezaplanowane długie podróże, dobrą roślinną kuchnię oraz słowo i działanie INACZEJ.

Ewelina Grądzka

Współtwórca stowarzyszenia „Pod wspólnym niebem” zajmującego się popularyzacją astronomii, ale także filozofii i nauki. Doktorantka Wydziału Filozoficznego Akademii „Ignatianum” w Krakowie, zafascynowana Arystotelesem, filozoficznymi aspektami mechaniki kwantowej i sztucznej inteligencji.

Magdalena Milewska - prowadzenie konferencji

Psycholożka, pedagożka, trenerka, coacherka. Od 11 lat pracuje z ludźmi – w kontakcie indywidualnym i z grupami - uczy, wykłada, odkrywa nowe perspektywy, pyta i zaprasza do refleksji.

Natalia Jadźka Klonowska - zapis graficzny

Moderatorka Wizualna, Trenerka Myślenia Wizualnego. Tłumaczy różnego rodzaju treści za pomocą prostych słów i rysunków, uczy innych jak to robić. Mówca TEDxKatowice („Graphic Recording – jako narzędzie do efektywnej pracy z zespołem").

Ewa Langer

Basistka legendarnego zespołu PRL i założycielka kobiecego zespołu rockowego Translola. Założycielka i prezeska Stowarzyszenia Kobieca Trannsmisja, które organizuje festiwal kobiecej twórczości - „Kobieca Transsmisja”.