MENU ↓
powróć na start

TEDxGdynia 2013

TEDxGdynia w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym już za nami! Tym razem tematem przewodnim była WSPÓŁPRACA. WYMIANA. ZMIANA. Wspólnie zastanawialiśmy się nad zależnościami i zmiennością tytułowych zjawisk. Czy impulsem do podjęcia współpracy jest potrzeba zmiany, czy dokładnie na odwrót? Co najczęściej stanowi siłę napędową do działania, a co je finalizuje?

Prelegenci 2013

Pod tym linkiem przedstawiamy sylwetki wszystkich prelegentów występujących podczas TEDxGdynia 2013. Wszystkie osoby związane są z innowacyjnością: innowacyjnym działaniem społecznym, podejściem do biznesu, designu czy przestrzeni miejskiej.

Partnerzy

W organizacji wydarzenia TEDxGdynia 2013 wsparli nas następujący partenrzy: Miasto Gdynia, Pomorski Park Naukowo - Technologiczy, firma Thomson Reuters, Centrum Designu Gdynia, Strefa Startup Gdynia oraz Innowacje Społeczne Gdynia. Dziękujemy!

Zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia! Zdjęcia dostępne są także do pobrania pod linkiem: https://www.flickr.com/photos/109293054@N02/with/10960547005/

Filmy

Zapraszamy do obejrzenia wystąpień naszych prelegentów. Wszystkie nagrania dostępne są na youtube: http://www.youtube.com/playlist?list=PLO27eq1G82ZRW9ZBkTRUW6sMyPjODoL37