MENU ↓
powróć na start

TEDxGdynia 2015 • 26.11.2015

Różnorodność i unikatowość stanowią wspólny mianownik nie tylko ziemskiej biosfery, są także hasłem przewodnim tegorocznej edycji TedxGdynia. „Między gatunkami” to hasło wielowymiarowe, odnoszące się do relacji, wymiany i komunikacji między różnymi gatunkami – członkami naszej społeczności, zwierzętami, wykreowanymi postaciami i dziedzinami życia. Na tegorocznym wydarzeniu spotkamy się juz 26 listopada o godzinie 17.00, tradycyjnie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. Zapraszamy!

Program 2015

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia TEDxGdynia 2015. Rejestracja trwa od 9 do 22 listopad, do godziny 24.00. Zapraszamy!

Prelegenci 2015

Pod tym linkiem przedstawiamy sylwetki wszystkich prelegentów mających wystąpić podczas wydarzenia TEDxGdynia 2015. Zapraszamy do lektury i rejestrowania się na wydarzenie!

Zdjęcia

Dzielimy się już wszystkimi zdjęciami z minionego wydarzenia TEDxGdynia 2015. Dziękujemy za tak liczne przybycie i pozytywną energię!

Zdjęcia - Fotobudka!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z fotobudki - odnaleźliście siebie? :)

Filmy

Zapraszamy do obejrzenia wystąpień naszych prelegentów!

Partnerzy

W organizacji wydarzenia TEDxGdynia 2015 wspierają nas następujący partenerzy: Miasto Gdynia, Pomorski Park Naukowo - Technologiczy, Centrum Designu Gdynia, Strefa Startup Gdynia oraz Innowacje Społeczne Gdynia. Dziękujemy!